Uzm. Psikolog Elif Baybuğa

0(505) 077 1873

Psikodrama Grup Terapisi

ANNELERE YÖNELİK ATÖLYE ÇALIŞMASI

Bir çocuk annenin bakışıyla büyür, gelişir ve değişir. Çocuklarınıza bakışınızı deneyimlemek ve keşfetmek için psikodrama ile atölye çalışması başlıyor... 

Ekim ayında uzman terapistimiz Elif BAYBUĞA liderliğinde Pazar günü gerçekleştirilecek çalışmamıza kayıtlarımız başlamıştır.

İnsula Psikoloji de başlayacak annelerimize yönelik grup çalışması kayıt formunu hemen doldurun. Size ulaşalım…

PSİKODRAMA ÖĞRENCİ GRUPLARI BAŞLIYOR…

Psikoloji ve Psikolojik Danışmanlık alanında okumakta olan üniversite öğrencilerine yönelik Psikodrama ile tanışma ve yaşantı grup terapisi çalışmamız başlıyor.

‘Psikodrama gerçeğin eylemle keşfidir’ J. Moreno.
Psikodrama bireysel ve grup terapisiyle tanışmak ve deneyimlemek üzere sizleri İnsula Psikoloji de bekliyoruz…

EKİM 2017 ayında Psikolog-Psikoterapist- Co Psikodramatist Elif BAYBUĞA liderliğinde Pazar günleri 12.00-16.00 saatleri arasında ayda iki kez gerçekleştirilecek Psikodrama Yaşantı Gruplarımıza kayıtlarımız başlamıştır.  
İnsula Psikoloji de başlayacak olan çalışmamız için kayıt formunu doldurun. Size ulaşalım…

PSİKODRAMA YAŞANTI GRUPLARI

İfade edilemeyen duyguların, söze dökülmeyen her şeyin yaşayarak öğrenildiği, kendi gerçekliğinizin keşfini psikodramanın sihirli dokunuşlarıyla keşfedin…

EKİM ayında Psikolog-Psikoterapist- Co Psikodramatist Elif BAYBUĞA liderliğinde Pazar günleri 12.00-16.00 saatleri arasında ayda iki kez İnsula Psikoloji de gerçekleştirilecek Psikodrama Yaşantı Gruplarımıza kayıtlarımız başlamıştır.
Kayıt formunu doldurun. Size ulaşalım.

İnsula Psikoloji Üsküdar